בית גידול לרועה גרמני

בית גידול לרועה גרמני - גורי רועה גרמני - גורי כלב זאב | אורן צברי | DOGK9כחלק מחוות הכלבים שלנו, אנו מפעילים בית גידול לרועה גרמני\בלגי, מכירת כלבים בוגרים מאולפים בסיסית וכלבי עבודה לצרכי הגנה ואבטחה. במסגרת בית הגידול לכלבי רועה גרמני שלנו ניתן לרכוש כלבים גזעיים עם אילן יוחסין . הודות לניסיון והידע שנצבר במהלך השנים כלבי הרועה הגרמני שלנו הם בעלי סבירות גבוהה להצלחה באילוף ככלבי עבודה למשימות שונות כגון שמירה אבטחה והגנה.

חשיבות אופי הכלב
גורם מכריע בבחירת כלב חדש הוא אופי הכלב ויש לנסות לאמוד את אופי הכלב לפני קנייתו.  בכל המלטה יוצאים גורים באופי שונה ולא כל הגורים מתאימים לכל המטרות. לכן, אנו מגדירים יחד עם הלקוח את דרישותיו ומתאימים לו כלב העונה עליהם .

רכישת כלבים בוגרים
בבית הגידול שלנו תוכלו לרכוש גם כלבים בוגרים שלפעמים רכישתם עדיפה מרכישת גור וזאת בכדי לחסוך את פרק זמן ההמתנה הדרוש עד שהכלב מתבגר והופך להיות לכלב בעל יכולות הגנה.

השבחת הגזע
להורים טובים נולדים צאצאים טובים והרבייה הסלקטיבית היא הכלי המרכזי בו אנו עושים שימוש בכדי להעצים תכונות מסוימות. כל הכלבים בבית הגידול הם כלבים גזעיים עם מרכיבי אופי, מרכיבים גופניים ומרכיבים בריאותיים החוברים יחדיו בכדי להבטיח כלבים חזקים, חסונים, בריאים עם בסיס אופי המתאים לאילוף.

יבוא כלבים
במסגרת שרותנו ישנה אפשרות לייבא כלבים מחו"ל על פי דרישת הלקוח. אפשרות זו טובה לאנשים הרוצים להרביע את הכלבים ולהמשכיות הגזע או מייעדים את הכלב להשתתפות בתערוכות ותחרויות. התהליך עצמו קל ופשוט ואנו נטפל בכל תהליך היבוא כולל חיסונים, אישורי בריאות הכלב וההתנהלות מול הרשויות בארץ המוצא ובארץ.

כתיבת תגובה

האימייל שלך לא יוצג בבלוג. (*) שדות חובה מסומנים

*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>