פנסיון כלבים

פנסיון כלבים ביתי באווירה כפרית | אורן צברי | DOGK9הפנסיון שלנו הוא פנסיון ביתי בסגנון כפרי באווירה חמה ואוהבת שבו הכלבים לא נמצאים בכלובים ולא מרגישים שננטשו. הפנסיון מנוהל על ידי מאלף כלבים מוביל ומקצועי שעובד עם כלבכם על בסיס יום יומי כך שהשהייה בפנסיון הכלבים מלווה בערכים מוספים.

אתם בנופש וכלבכם בחופש
אנו מאמינים שכשאתם יוצאים לחופשה, טיול או סתם נסיעה עסקית, גם הכלב שלכם זכאי לחוויה מרעננת. הכלבים המתארחים בפנסיון שלנו נהנים מאווירה חופשית ומשוחררת ואף כלב אינו מרגיש לבד. כבר מהרגע הראשון הכלבים מסתגלים לחבריהם החדשים ותופסים את מקומם בלהקת הכלבים. בנוסף, הכלבים נמצאים בהשגחה מתמדת ושירותי וטרינרית צמודה המגיעה לכל קריאה במהירות.

עבודה עם הכלב  ופתרון בעיות
הרבה פעמים שמגיעים כלבים לפנסיון ביתי יש בעיות מסוימות שיכולות להיפתר בנקל בפנסיון, כמו למשל: פחד מכלבים אחרים, תוקפנות כתוצאה מפחד וחרדה. אצלנו בפנסיון יש להקת כלבים מאוזנת המשמשת לדוגמה לכלבים החדשים ומקבלת אותם בשמחה.

עזרה בפתרון בעיות מהבית
אנחנו גם משתדלים, במהלך הפנסיון, במיוחד בתקופות ארוכות לעזור לבעלים בבעיות כמו צרכים בבית, פחדים ומניעת הרס, מכיוון שאנחנו מאיישים את המקום 24 שעות, יותר קל לנו להשגיח על הכלב ולהדריך אותו בשעת המעשה.

תנאי קבלה
בכדי להימנע ממחלות כגון שעלת מכלאות, תולעים, פרעושים, קרציות ומחלות נוספות המאפיינות פנסיוני כלבים, לפנסיון הכלבים הביתי מתקבלים רק כלבים מטופלים שעברו את החיסונים משושה וכלבת וגם תילוע (טיפול כנגד תולעים). בנוסף אנו מקפידים שהכלבים הנכנסים לפנסיון יהיו לאחר טיפול כנגד טפילים חיצוניים (פרעושים וקרציות).

מקרים מיוחדים
אנו מעודדים את הכלבים להשתלב בלהקה ולשחק בחצר אולם כלבים מבוגרים, חולים, עדינים או כלבים שאנו מבחינים שיש להם בעיות הסתגלות, ישנים עימנו בתוך הבית.

אפשרויות נוספות
ניתן לקבל הנחות על תקופה ממושכת או על מספר כלבים. בנוסף, אפשרות איסוף הכלב והחזרתו לבית הלקוח למרות שאנו ממליצים לבעלי הכלב לבוא יחד עימו במידה ומדובר באירוח ראשון.

כתיבת תגובה

האימייל שלך לא יוצג בבלוג. (*) שדות חובה מסומנים

*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>