מכתבי לקוחות

כאחד שעבר תהליך אילוף בהדרכתו של אורן ברצוני להודות בחום לאורן ולהמליץ בחום של שירותיו. אני גר במושב יעבץ הנמצא על קו התפר צמוד לשלושה כפרים ערביים שבמרכזם עומד הכפר העוין טול כרם. לפני מספר שנים פקד אותנו אירוע טראומטי במשפחה שבמהלכו נשרף הבית על ידי גורמים בעלי חשד לרקע לאומני. בנוסף, המושב חשוף להמון פריצות, גנבות חקלאיות והשחתת רכוש. לכן,  החלטתי לקחת כלב מאולף הגנה  על מנת להעלות את תחושת הביטחון של המשפחה ושלי. כמובן שכצעד מקדים חקרתי את הנושא וביצעתי בירורים על טיבו של המאלף וקיבלתי מכמה וכמה בתי גידול המלצות שהוא בין הטובים בתחום באזורנו. לבסוף, החלטתי לקנות ממנו כלב בשם דום מגזע רועה בלגי( מלינואה) ומכיוון שהילדים הקטנים פחדו מכלבים הותאם לי כלב ככפפה ליד בליווי אישי ומקצועי שהמשיך לאחר רכישת הכלב .לאחר כחצי שנה שהייתי מרוצה מהכלב  החלטנו להביא כלבה נוספת הביתה, פנינו שוב לאורן המאלף שלאחר חיפושים וסריקות נמצאה לנו כלבה שמתאימה לנו. יש לציין שאורן לא עוזב אותנו לרגע, תמיד מדריך ומכוון ללא תמורה. יש לציין שלאחר שלושה חודשי התאקלמות של דום הכלב סיכל ניסיון גנבת בקר והביא לבריחתם של הגנבים ואי חזרתם לשטח.

טלפון לשאלות: 0505563007 אריה אוזלבו

………………………………………..

את אורן הכרנו כאשר חפשנו כלב למשפחה. אל אורן הגענו במקרה, אך זה היה המזל שלנו, בלעדיו היינו מתיאשים מהר מאוד מגידול כלב. אורן, נתן לנו כלבה שהתאימה לצרכי המשפחה ועזר לנו לחנך אותה, כדי שהילדים יוכלו לטפל בה כי זו היתה המטרה. בהתחלה הוא בא ונתן לנו כללים בסיסיים ולא ויתר על המשמעת. ובהמשך כל פעם שהרגשנו שאנחנו חייבים עזרה אורן היה מדהים הגיע ושוב ושוב הדריך אותנו התקשר לשאול איך מסתדרים-תמך ועזר. היום הכלבה אצלנו כבר שנה וכולם מרוצים.
תודה ענקית הגלזרים 054.5353101

………………………………………..


כתיבת תגובה

האימייל שלך לא יוצג בבלוג. (*) שדות חובה מסומנים

*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>